Skocz do zawartości
Gość

Karta VISA "przedpłacona" w ING

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Witam.

Dzisiaj dorwałem w swoje ręce kartę VISA "przedpłaconą" z banku ING. Postanowiłem ją przetestować i po krótce wam ją opisać.

Otóż karta ma trochę nietypowy kształt malakrat.jpg, a jej głównymi zaletami jest to że:

- wystarczy że masz skończone 13 lat

- nie musisz mieć żadnych zaświadczeń o dochodach

- nawet nie musisz mieć konta w banku

- bez problemu możesz nią płacić w internecie i w sklepach z terminalami (w bankomatach nie działa, ma nietypowy kształt)

- działa w PSS (Polskim na 100% sam testowałem)

- na kartę wpłacasz tyle kasy ile chcesz (nie ma limitu)

- długa ważność karty (w moim przypadku aż do końca 2009 roku)

- jednorazowa opłata za aktywację karty 24 zł na 2 lata

- kartę dostajesz od ręki

Według mnie to najlepsze rozwiązanie dla tych którzy nie mają w planach wyrobienia sobie karty kredytowej i osób które nie spełniają określonych wymogów przez banki do otrzymania karty kredytowej (wiek, dochód, wojsko itp.)

Ja wybrałem tą z prostego powodu, lubię mieć pod kontrolą kasę którą mam i mogę wydać.

PS. A tu macie link jeśli chcecie się więcej dowiedzieć: Karta VISA "przedpłacona" ING

Polecam!

Aha minimalna wpłata na konto PS Store wynosi 20 zł. Jeśli wpłacicie na kartę np. 11 zł na grę o wartości 11 zł to PSS Store nie przyjmie tej wpłaty. MINIMUM 20 zł (reszta zostaje dalej w PSS Store, nie na karcie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze.

Dzięki za "test",rano lecę do ING i zaczynam szaleństwo zakupów na PS Store.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czyli wystarczy jak przyjde z legitymacją i kasą za karte?

Jeśli nie masz dowodu to musisz przyjść z rodzicem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro pisze na tym forum posty to raczej ma skończone 18 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos moze niech przetestuje w innej walucie jak to wyglada np z pss usa gdzie placi sie dolarami czy oni biora 2% od transakcji czy 10zł za przewalutowanie to chciałbym wiedzieć. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taką kartoszkę ale nie używam bo mam kreditkę. To w sumie bezpieczniejsze ale, mniej wygodne bo nie mam konta osobistego w ING i musze łazić do oddziału i wpłacać a kreditką to luz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykła karta prepaid, albo pay as you go ;x tylko ten kształt o_O Będąc w PL może sobie sprawię taką, do kolekcji Fajnie to w portfelu wygląda, jak otwierasz, a tam 20 kart bankowych lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Karta dziala na pss usa , wlasnie sciagam mortala:)

Nie wiem jak jest z prowizjami , ale z 50 zl zostalo mi 35 na karcie, czyli nie jest zle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam,

Karta dziala na pss usa , wlasnie sciagam mortala:)

Nie wiem jak jest z prowizjami , ale z 50 zl zostalo mi 35 na karcie, czyli nie jest zle

Mozesz napisac jakie dane wpisales, prawdziwe czy zmyslone. Ja dzisiaj probowalem ale nie chciala za dzialac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dalaj

Proponuję jednak eKartę z mBanku, dla tych osób, które nie mają stałych dochodów. Jest to chyba najlepsze rozwiązanie w tej chwili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mozesz napisac jakie dane wpisales, prawdziwe czy zmyslone. Ja dzisiaj probowalem ale nie chciala za dzialac

Fikcyjne oczywiscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj bylem w ing i powiedzieli mi ze karty wycofali nie chcialem uwierzyc zadzwonila gdzies do placowki jeszcze i nie ma... Naszczescie udało mi się zrobić debetową mastercard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VAMET byłem w banku i powiedzieli mi, że nie ma już tych kart po prostu wycofali... Zrobiłem sobie pomarańczową jakąś trzeba mieć dochód minimalnie

1 500zł... Lecę na zakupy !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ja polecam eKarte z mBanku. mi ona pasuje do wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam uprzejmie

Bzdurki gadają w banku, 7 zakładałem rachunek i dostałem kartę od ręki, mieli w 2 oddziałach na 4. W jednym właśnie zamawiali. Pomarańczową kartę VISA również mam zamówioną, na dniach dojdzie. Działa przedpłacona bez problemu na PSS PL.

Przedpłaconą dziwną z kluczem zlikwidowali. Jakoś na dniach nie wiem kiedy byłem niedawno. Pomarańczowa hula wszędzie wiadomo to kredytowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zlikiwdowali ta zrobili inna Ci co mieli wczesniej maja nadal Ci co maja teraz maja troche inna pewnie to samo ale jednak inne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam uprzejmie

Bzdurki gadają w banku, 7 zakładałem rachunek i dostałem kartę od ręki, mieli w 2 oddziałach na 4. W jednym właśnie zamawiali. Pomarańczową kartę VISA również mam zamówioną, na dniach dojdzie. Działa przedpłacona bez problemu na PSS PL.

Na PSS US też działa bez żadnych problemów i na pewno są te karty, jest ich mało bo są mało chodliwe. A panie w bankach gdy są słabo zorientowane to najlepiej jest im powiedzieć, że już nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez parę dni (a właściwie chyba ładnych parę tygodni) rzeczywiście ich nie było i placówki nie mogły zamawiać, ale to dlatego, że (jak poinformowała mnie Pani z infolinii po chyba 30 minutach narzekania, że mają mi w końcu powiedzieć czemu ich nie ma) przyznali, iż mieli problem z producentem, który się nie wyrobił- karty były i są w porządku, nie ma żadnych planów ich zmiany, czy wycofania- w czwartek 7mego lutego dostałem telefon z banku, że już są, załatwiłem sobie od ręki i działa świetnie, szczególnie w połączeniu z bankowością internetową ing- polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość webster8

A co z zakupami w sklepach internetowych,np:Ebay....dziala????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowałem pada z GadgetAsia płaciłem tą kartą i nie było najmniejszego problemu, także myślę Webster że na ebay też kupisz co chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość webster8

Dziki Lewar:) ...glownie mi chodzi o movietyme..sklep z grami...skoro na asi dzila tam tez musi...czekac tylko na Gta i Mgs 4....i nowy Socom bedzie trzeba zamowic przy uzyciu karty....moim zdaniem kto nie ma karty kredytowej a chcialbym robic zakupy przez neta musi zaopatrzyc sie w ta katre...brawo dla ING..pytalem w moim banku i karta jest dostepna od reki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie inne banki maja takie karty Do najblizszego oddzialu ing troche mi za daleko W POBLIZU MAM BPH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×