Skocz do zawartości
Gość

Czym myjecie swoje PS3?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Macie moze jakies swoje sposoby na polerke czarnulki???Higiena przede wszystkim  :]

ab7c5710816cccdc.jpg

2a17bbf2ac5751fc.jpg

178642252ab83364.jpg

MOJE PS3 :P

warnban.gifJeszcze więcej pytajników następnym razem, i kilka a nie jedna minka się przyda w tytule...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson
Macie moze jakies swoje sposoby na polerke czarnulki???Higiena przede wszystkim :]

Taka szmatka, jak dają do TV, do Monitorów, by nic nie zostawiała po sobie + Sprężone powietrze (Po troszku by nie skroplić) a resztę poleruje taką komputerową pianką do obudowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Fuvix

ja jadę szmatka by kurzu nie było codziennie rano :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Masta88

heh ja czas przejade swoją ręką ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson
Macie moze jakies swoje sposoby na polerke czarnulki???Higiena przede wszystkim  :]

ab7c5710816cccdc.jpg

2a17bbf2ac5751fc.jpg

178642252ab83364.jpg

MOJE PS3 :P

warnban.gifJeszcze więcej pytajników następnym razem, i kilka a nie jedna minka się przyda w tytule...

O Jezusie, stary za takie zaniedbanie konsoli to ja bym ci ją zabrał i sprzedał lute (platonicznie :D) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szmateczka z mikro włókien (dostałem z moim samsungiem LCD) + Pronto do sprzętu elektronicznego - działa zajebiście - wystarczy przetrzeć raz na 2-3 tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
O Jezusie, stary za takie zaniedbanie konsoli to ja bym ci ją zabrał i sprzedał lute (platonicznie :D) :P
Nie mylem PS3 od nowosci :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson
Nie mylem PS3 od nowosci :P

Matko.. stary ja przynajmniej co 2 dni.. chcesz żeby ci "THREE ORANGE BLINKS OF DEATH" zrobiło... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Matko.. stary ja przynajmniej co 2 dni.. chcesz żeby ci "THREE ORANGE BLINKS OF DEATH" zrobiło... ?
nie opowiadaj bajek,jak kupie na allegro odpowiednie do tego srodki to umyje :D bo jak na razie to nie ryzykuje porysowaniem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson
nie opowiadaj bajek,jak kupie na allegro odpowiednie do tego srodki to umyje :D bo jak na razie to nie ryzykuje porysowaniem :P

Wolałbym mieć Porysowane PS3, niż zepsute PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wolałbym mieć Porysowane PS3, niż zepsute PS3.
A mozesz mi powiedziec co dokladne to oznacza"THREE ORANGE BLINKS OF DEATH" nie chodzi mi o przetlumaczenie tylko w praktyce ;)masz jakies dane na ten temat ze tak sie komus zrobilo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson
A mozesz mi powiedziec co dokladne to oznacza"THREE ORANGE BLINKS OF DEATH" nie chodzi mi o przetlumaczenie tylko w praktyce ;)masz jakies dane na ten temat ze tak sie komus zrobilo?

Gdy PS3 się przepali, dysk sie spierdzieli czy coś tam 3 razy się na pomarańczowo świeci dioda i pada konsola =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kurz z konsoli przy okazji cotygodniowego sprzątania domu wycieram Dusterem (taką szczotką z wymiennymi główkami co zbiera kurz :P). A Ślady palców wycieram płynem do szyb i specjalną ścierką z mikrowłókien do szyb :) Zero rys i zero kurzu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Cif. Bo nie rysuje czyszczonych powierzchni.

Domestos. Bo zabija bakterie i zarazki.

Następnie ją liżę, jak pies jajka, aż będzie się świecić jak psu właśnie :].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odkad mam ps3 przecieralem je moze 4-5 razy i mi sie nie kurzy.

Wyglada (prawie) jak nowka tylko czytnik kart pamieci sie w srodku szybko kurzy ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie dziwne ,ze ten czytnik który jest zamknięty tak sie kurzy , denerwuje mnie to , bo nie lubie jak cos jest zakurzone !  >:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
właśnie dziwne ,ze ten czytnik który jest zamknięty tak sie kurzy , denerwuje mnie to , bo nie lubie jak cos jest zakurzone !  >:(
mi też za bardzo sie to nie podoba :( ale co zrobic takie zycie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście używam Emtec Cleaning Spray:

mb.jpg

Do czyszczenia TV LCD natomiast Emtec TFT Screen Cleaning:

th_emtec.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razem z PS3 a w zasadzie 2 tygodnie później kupiłem TV Samsung 40" i w komplecie z nim była szmateczka... Myślałem, że to zwykła szmata... ale cud tkwi głęboko!!:) okazało się, że szmateczka jest specjalnie stworzona do wycierania plastiku, jaki ma PS3 (TV też mi sie tak lśni...) po wytarciu przez kolejne kilka dni nic nie osiada na TiViku i na PS3.

Szmateczka kosztuje jakieś 60zł, małe toto ale powiem Wam że się sprawdza!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
heh ja czas przejade swoją ręką ;p

Też tak robię jak mam okazję podejść do Niej:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MetAtroN

Moja stoi pionowo i mało kurzu zbiera. Jak trzeba to wycieram szmatka z mikrofibry i wystarcza. Niestety mam trochę porysowaną obudowę - podczas transportu w walizce musiała się porysować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×